پشتیبانی پذیرش ۲۴

سوالات متداول

سوالات مربوط به بیمار

با جستجوی نام پزشک یا مرکز درمانی مورد نظر خود در کادر جستجوی صفحه اول پذیرش 24 و مشاهده زمان های خالی، نوبت مد نظر خود را انتخاب کنید. در صورتی که پزشک در پذیرش 24 فعال باشد و زمان خالی برای ارائه نوبت داشته باشد، می توانید از ایشان نوبت (وقت) بگیرید. در غیر این صورت امکان ارائه نوبت از ایشان وجود ندارد.

در صورتی که پزشک خاصی برای دریافت نوبت مدنظر شما نیست، می توانید با جستجوی تخصص پزشک و یا نام بیماری (یا مشکل خود) در کادر جستجوی صفحه اول پذیرش 24 و همچنین انتخاب شهر مورد نظر خود، پزشکان فعال و دارای نوبت را مشاهده کنید.

ظرفیت نوبت دهی برخی پزشکان در زمان کوتاهی تکمیل می شود که این موضوع وابسته به تنظیمات نوبت دهی هر مرکز است و پذیرش 24 دخالتی در این مورد ندارد. پیشنهاد می کنیم از پزشک یا مرکز درمانی دیگری نوبت بگیرید.

بله، در صورت نیاز به دریافت نوبت برای شخص دیگری، می توانید با شماره خود در سایت ثبت نام کنید و در هنگام رزرو نوبت مشخص کنید که نوبت را برای شخص دیگری دریافت می کنید.

کافیست در کادر جستجو در صفحه اول پذیرش 24، نام بیماری، یا تخصص پزشک مدنظر خود و شهر مورد نظر را وارد کنید تا لیست اطلاعات پزشکان مرتبط را دریافت کنید.

در صورتی مبلغ بیعانه استرداد می شود که کاربر، نوبت خود را تا 5 ساعت قبل از زمان ویزیت آنلاین، لغو کند.

عمده دلیل لغو نوبت رزرو شده، عدم حضور پزشک در مطب می باشد و این لغو توسط پزشک یا منشی پزشک صورت می گیرد و پذیرش 24 دخالتی در این روند ندارد.

در صفحه اصلی پذیرش 24، نام پزشک را جستجو کرده و از طریق پروفایل پزشک به اطلاعاتی نظیر آدرس، لوکیشن، شماره تماس مطب و… دست پیدا کنید.

این موضوع می تواند به دو دلیل باشد:

1- نظر شما رد شده است.

2- نظر شما در صف بررسی قرار دارد.

درخواست استرداد شما بررسی و در صورت تایید، وجه پرداختی از 1 تا حداکثر 72 ساعت بعد از درخواست به حساب شما عودت داده خواهد شد. لطفا نسبت به بررسی گردش حساب بانکی خود در این بازه اقدام کنید.

لطفا بر اساس مشکلی که دارید یا خطایی که دریافت می کنید، سوال دقیقتری بپرسید تا امکان پاسخگویی داشته باشیم.

برای لغو نوبت کافیست قبل از فرارسیدن زمان نوبت، وارد حساب کاربری خود در پذیرش 24 شوید و از قسمت نوبت های من، نوبت مورد نظر خود را لغو (حذف) کنید.

برای جا به جایی نوبت کافیست قبل از فرارسیدن زمان نوبت، وارد حساب کاربری خود در پذیرش 24 شوید و از قسمت «نوبت های من / جابجایی نوبت» زمان نوبت مورد نظر خود را تغییر دهید.

امکان گفتگوی تلفنی با پزشک در ویزیت آنلاین پذیرش 24 وجود دارد. کافیست نام پزشک یا بیماری خود را در کادر جستجوی صفحه اول پذیرش 24 وارد کنید یا از طریق صفحه ویزیت آنلاین پذیرش 24 اقدام به رزرو زمان گفتگو با پزشک کنید.

برای تفسیر جواب آزمایش می توانید از پزشکان آنلاین پذیرش 24 نوبت بگیرید. کافیست به صفحه مشاوره آنلاین پزشکی پذیرش 24 مراجعه کنید.

کافیست در سمت چپ کادر جستجوی صفحه اول سایت پذیرش 24، نام شهر مورد نظر خود را انتخاب کنید تا پزشکان فعال در آن شهر را ببینید.

برای دریافت فاکتور ویزیت آنلاین خود برای ارائه به بیمه، می توانید درخواست خود را به پشتیبانی پذیرش 24 بفرستید.

سوالات مربوط به پزشک

برای فعال کردن نوبت دهی در پذیرش 24 نیاز است که در بخش پزشکان پذیرش 24 ثبت نام کنید. برای ثبت نام لطفا به پنل پزشکان پذیرش 24 مراجعه کنید و با وارد کردن شماره موبایل خود (شماره باید حتما به نام پزشک باشد) و کلیک بر روی دکمه «ورود/ ثبت نام» مراحل ثبت نام را پیگیری کنید. دقت کنید برای این کار نیاز است شماره ای برای ارتباط بیماران با خود در پیام رسان هایی مثل واتساپ یا بله و … درج نمایید.

با تعریف روز و ساعت کاری، نوبت دهی شما نهایتا تا 72 ساعت کاری بعد از ثبت نام، برای ویزیت آنلاین شما فعال خواهد شد.

در صورت عدم پاسخگویی پزشک در زمان نوبت، تماس مجدد، حدود پنج دقیقه بعد برقرار خواهد شد. در صورت عدم پاسخگویی مجدد، نوبت با توجه به زمان های خالی پزشک جا به جا خواهد شد که تلاش می شود این نوبت به نزدیکترین فاصله ممکن منتقل شود.

دلیل حذف نوبت بیماران در ویزیت آنلاین، عدم رضایت آنها از خدمت دریافتی است. با توجه به ماهیت خدمات پزشکی و ارائه خدمات به صورت آنلاین، ممکن است در برخی موارد، مشکلات و مسائل مختلفی رخ دهد که باعث عدم رضایت بیماران شود.

در این موارد، تلاش ما برای رفع مشکلات و ارائه خدمات بهتر به بیماران است. مبلغ نیز به صورت خودکار به حساب بیمار استرداد خواهد شد.

متاسفانه به دلیل عدم ثبت اعلام مراجعه تا حداکثر 15 دقیقه بعد از نوبت و لغو نوبت توسط کاربر، هزینه به کاربر استرداد شده است و نوبت لغو شده است. ثبت اعلام مراجعه برای جلوگیری از لغو اتوماتیک نوبت و برقراری مجدد تماس حائز اهمیت است.

شما می توانید با ورود به پنل پزشکان پذیرش 24 و از بخش پروفایل، اطلاعات مورد نظر خود را ویرایش کنید. در صورتی که هنوز در پذیرش 24 ثبت نام نکرده اید، می توانید از گزینه من دکتر … هستم، در صفحه پروفایل خود برای ثبت نام استفاده کنید.

در صورتی که تمایل به اعمال مرخصی دارید از این مسیر استفاده کنید: پنل پزشکان پذیرش 24 / تنظیمات نوبت دهی / اعمال مرخصی / انتخاب بازه مورد نظر / ذخیره تغییرات

همچنین می توانید از لینک روبرو برای دسترسی مستقیم استفاده کنید: http://p4z.ir/ecuzibv

برای درخواست تسویه حساب می توانید به قسمت تسویه حساب در پنل کاربری خود مراجعه کنید و درخواست تسویه کنید (پنل پزشکان پذیرش 24 / پرداخت / گزارش مالی / درخواست تسویه حساب). این درخواست پس از تایید، در چرخه شبا، به حساب شما واریز خواهد شد.

همچنین می توانید از طریق لینک روبرو مستقیما به صفحه مورد نظر بروید: http://p4z.ir/go6bjvv

در صورتی که تمایل به تغییر مبلغ ویزیت خود دارید، از طریق «پنل پزشکان پذیرش 24 / پرداخت / تنطیمات مالی / ویرایش مبلغ / ذخیره تغییرات» یا لینک زیر اقدام نمایید.

http://p4z.ir/ums788j

در صورتی مبلغ بیعانه استرداد می شود که کاربر، نوبت خود را تا 5 ساعت قبل از زمان ویزیت آنلاین، لغو کند.

شما میتوانید با ورود به پنل پزشکان پذیرش 24، از بخش پروفایل اطلاعات مورد نظر خود را ویرایش کنید.

از بخش تنظیمات در پنل پزشکان پذیرش 24 (تنظیمات نوبت دهی)، اعلام مرخصی، اعلام تاخیر و ساعت کاری خود را ویرایش کنید.

وارد پنل پزشکان پذیرش 24 شوید و از بخش ویرایش پروفایل شماره تماس خود را تغییر دهید.

عدم انتشار نظرات کاربران دو دلیل عمده دارد:
1- نظر کاربر رد شده است.
2- نظر کاربر در صف بررسی است.

وارد پنل پزشکان پذیرش 24 شوید و از بخش تنظیمات (تنظیمات نوبت دهی)، مرخصی و یا تاخیر خود را اعلام کنید و یا ساعت کاری خود را ویرایش کنید.

سوالات مربوط به منشی پزشک

لطفا با شماره موبایلی که به نام پزشک است و از طریق آن در پذیرش 24 ثبت نام شده است، وارد پنل پزشکان شوید. لیست بیماران به همراه اطلاعات تکمیلی به شما نمایش داده می شود. شما میتوانید با تعریف رمز عبور ثابت برای پزشک این فرایند را تسهیل بخشید.