پشتیبانی پذیرش ۲۴

پشتیبانی بیماران

مشکلات ویزیت آنلاین

برای دریافت پاسخ خود مشخص کنید درخواست شما در مورد کدام یک از نوبت های زیر است. در صورتی که نوبت مورد نظر خود را مشاهده نمی کنید، لطفا مطمئن شوید که با حساب کاربری که آن نوبت را دریافت کرده اید وارد شده اید. برای ورود به حساب کاربری مدنظر خود اینجا کلیک کنید.

می خواهم از پزشک نوبت بگیرم
با جستجوی نام پزشک یا مرکز درمانی مورد نظر خود در کادر جستجوی صفحه اول پذیرش ۲۴ و مشاهده زمان های خالی، نوبت مد نظر خود را انتخاب کنید. در صورتی که پزشک در پذیرش ۲۴ فعال باشد و زمان خالی برای ارائه نوبت داشته باشد، می توانید از ایشان نوبت (وقت) بگیرید. در غیر این صورت امکان ارائه نوبت از ایشان وجود ندارد.
مرتبا با پیام نوبت ها پر است مواجه می شوم
ظرفیت نوبت دهی برخی پزشکان در زمان کوتاهی تکمیل می شود که این موضوع وابسته به تنظیمات نوبت دهی هر مرکز است و پذیرش ۲۴ دخالتی در این مورد ندارد. پیشنهاد می کنیم از پزشک یا مرکز درمانی دیگری نوبت بگیرید.
عمده دلیل لغو نوبت رزرو شده، عدم حضور پزشک در مطب می باشد و این لغو توسط پزشک یا منشی پزشک صورت می گیرد و پذیرش ۲۴ دخالتی در این روند ندارد.
در صورت کسر هزینه و عدم ثبت نوبت، هزینه به صورت خودکار از طریق درگاه بانکی به همان کارتی که با آن پرداخت انجام داده اید، عودت داده خواهد شد.
برای پیگیری پاسخگویی پزشک کافیست با کلیک روی دکمه زیر به صفحه «نوبت های من» بروید و از آنجا با انتخاب نوبت مورد نظر وارد «قبض نوبت» شده و بر روی دکمه «پیگیری تاخیر پزشک» کلیک کنید.

برای دریافت پاسخ سوال خود می توانید از دکمه زیر استفاده کنید:

مبلغ بیعانه بیمار در چه صورتی استرداد می شود؟
در صورتی مبلغ بیعانه استرداد می شود که کاربر، نوبت خود را تا ۵ ساعت قبل از زمان ویزیت، لغو کند.
درخواست استرداد شما بررسی و در صورت تایید، وجه پرداختی تا یک ساعت بعد از درخواست به حساب شما عودت داده خواهد شد. لطفا نسبت به بررسی گردش حساب بانکی خود در این بازه اقدام کنید.

برای دریافت پاسخ سوال خود می توانید از دکمه زیر استفاده کنید:

چرا نظری که در صفحه پزشک نوشته بودم منتشر نمی شود؟
نظرات ارائه شده توسط شما، بعد از بررسی، نهایتا تا یک هفته بعد از ارسال آن منتشر خواهند شد.
مهمترین علل رد شدن نظر در بررسی ها دو مورد زیر است:
1- نظر حاوی توهین و افترا به اشخاص باشد.
2- نظر شما شامل محتوایی باشد که در حیطه تشخیص علمی پزشک است.
در صورتی که به هر دلیلی مایلید یکی از نظرات شما یا دیگران از صفحه یک پزشک حذف شود، لطفا بر روی دکمه «گزارش» پایین همان نظر کلیک کنید و با ذکر دلیل آن را برای پشتیبانی پذیرش 24 ارسال کنید. موضوع ظرف مدت کوتاهی بررسی و در صورت تایید، نظر حذف خواهد شد.

برای دریافت پاسخ سوال خود می توانید از دکمه زیر استفاده کنید: